Вітаю з професійним святом працівників прокуратури Олевська!

Висловлюю впевненість, що високий професіоналізм, безкомпромісність працівників органів прокуратури помножені на досвід і знання, сприятимуть збереженню політичної стабільності, громадського миру та спокою, зміцненню законності та правопорядку, надійному захисту суспільства та громадян від злочинності та беззаконня, дотриманню прав та свобод людини.

За кожною справою – кримінальною, цивільною, адміністративною – стоїть людина, яка, звертаючись в органи прокуратури, вірить у справедливе, законне вирішення її проблеми.

В день професійного свята я адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури Олевська. Бажаю вам щастя, здоров’я та достатку. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону.

З повагою,

міський голова Омельчук О.В.