До Дня ЗСУ школярі пройшли курс із вогневої підготовки

На базі Олевського МНВК проходять заняття з вогневої підготовки з учнями 10-11 класів відповідно до графіка, який затверджений начальником відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради В.П.Левченком та   погоджений  ТВО військового  комісара Олевського району капітаном А.І. Григор’євим.

Заняття проводять представники військового комісаріату: капітан Існюк А.В., старший прапорщик Куницький В.В., сержант Федоров С.П..

В цьому плані Олевський МНВК відіграє функцію міжшкільного ресурсного центру, що і передбачено Законом «Про освіту» так як є:

• 100% залучення дітей 10-11 класів;
  • відсутність фінансових витрат;
  • використання бази райвійськомату (навчальні автомати, гранати, патрони);
  • власний бойовий приклад представників райвійськомату так як старший прапорщик Куницький В.В. та сержант Федоров С.П. є учасниками АТО, виконували миротворчі операції в складі миротворчих сил ЗСУ.

На фото: учні на міжшкільних змаганнях “Сокіл” (Джура)