Міський голова: дитсадок повинні відкрити 19 грудня

Дитсадок села Кишин має бути готовий до 19 грудня. Дошкільний заклад планують відкрити на свято Миколая. На його відкриття має приїхати голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

Про це сказав міський голова Олег Омельчук, який зібрав розширену нараду в селі Кишин 8 грудня.

Участь в нараді взяли заступники міського голови Осипчук Я.М. та Ніколайчук О.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Левченко В.П., начальник містобудування, архітектури та будівництва Верещако В.К., начальники фінансового відділу Горпиніч К.О. та фінансово-господарської діяльності міської ради Дорош В.В., радник голови Іванов А.Ю., депутат міської ради Атанов М.О., завідуюча кишинським дитсадком Гергало С.І. та керівники підрядних організацій.

Розпочали нараду із огляду території дитсадка. Тут виконали половину робіт із укладання тротуарною плиткою прилеглої території, вже провели водопостачання та водовідведення.

Продовжили обговорювати робочі питання у приміщенні сільради. Міський голова дав доручення у встановлені терміни закінчити проведення благоустрою території, облаштування вуличного освітлення, розміщення дитячого ігрового обладнання. Завідуючій доручили тримати на контролі підготовку до офіційного відкриття, закінчити прибирання приміщень, скласти список речей, яких ще не вистачає.

Залишається сподіватись, що кожен відповідально поставиться до завдань і виконають обіцяне.