До відома громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

Кабінетом Міністрів України 8 листопада 2017 року прийнято постанову № 838 «Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», якою передбачено визначення Міністерством соціальної політики щороку середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, з розрахунку 35 відсотків розміру одного прожиткового мінімуму, встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні).

Довідково: проектом Закону України « Про Державний бюджет України, на 2018 рік» планується встановлення розміру одного прожиткового мінімуму, для осіб, які втратили працездатність, за станом на 01.01.2018 на рівні 1373 грн., відповідно розмір компенсації становитиме 480 грн.

Телефон гарячої лінії  управління праці та соціального захисту населення  2-17-70