Новорічний ярмарок від олевських школярів

Не так давно до числа новорічних заходів Олевська увійшли ярмарки, в яких беруть участь школи.

Так, 26 грудня, в центрі міста, відбувся новорічний ярмарок за участі олевських шкіл №2 і №3. Продавали солодощі, випічку, напої, десерти, піци, вироби ручної роботи, інше. Найбільше в асортименті виявилось кексів – з лимоном, шоколадом, традиційних, зелених та червоних, в шоколаді.

Учні ЗОШ №3 роздавали всім перехожим цукерки з побажаннями на наступний рік. Олевчани спочатку дивувались (перепитували чи потрібно за це платити гроші), а потім охоче брали, навіть, по дві цукерки, аби подвоїти хороше. Діти з посмішкою запрошували придбати страви до смаку, відмовити їм було складно.

Так, учні ЗОШ №2 вторгували 1100 гривень, їх планують витратити на потреби класів, зокрема на екскурсії. Загальноосвітня школа №3 заробила 1900 гривень, які витратить на купівлю штучної ялинки для школи.

Пройшов ярмарок весело, з настроєм, адже діти, як ніхто,  роблять будь-яке свято веселішим та цікавішим.

Олевська міська рада дякує учням, батькам, педагогам за участь в заході.

Фото ЗОШ №2

Фото ЗОШ №3