Ремонт в краєзнавчому музеї та ЦХЕТУМі

В Олевському народному краєзнавчому музеї замінили вікна та двері. Роботи виконувались в рамках проекту капітального ремонту приміщення. Були встановлені енергозберігаючі склопакети та металопластикові двері.

Музей функціонує з 1995 року, в ньому працюють зали природи, старожитностей, бойової слави. Також до музею були передані знахідки археологів з розкопок в різних частинах Олевська.

Фінансувався проект згідно субвенції з держаного бюджету на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади у сумі  119 324 гривень.

Також встановлюють енергозберігаючі вікна в Центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді. Цей проект складніший, адже вікна набагато більші звичайних.

На виконання проекту було виділено 201 062 гривні з субвенції на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади та 70 000 гривень було виділено з державного бюджету за поданням народного депутата України Володимира Арешонкова.

Олевський народний краєзнавчий музей

Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді