Вихідні та святкові дні 2018

Одинадцять днів 2018 року стануть додатковими вихідними. Чотири свята «припадають» на неділю, тому наступний день, понеділок, теж є вихідним: 8 січня, 9 квітня, 28 травня та 15 жовтня. Наразі українці вже відмітили в календарі два додаткових вихідних у січні. На черзі ще 9:

Перенесення робочих днів не спричинить зменшення тривалості робочого часу впродовж року, обсягів виробництва і надходжень податкових та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів і при цьому сприятиме створенню сприятливих умов для відзначення свят 2018 року. Крім того, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  «Про перенесення робочих днів у 2018 році» для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), крім органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ, у 2018 році перенесено робочі дні з: п’ятниці 9 березня на суботу 3 березня; понеділка 30 квітня на суботу 5 травня; п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня; понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня; понеділка 31 грудня на суботу 29 грудня.

Варто згадати, що було скасовано вихідний 2 травня, проте в попередньому році було встановлено 25 грудня, Різдво Христове, офіційним вихідним днем.

Залишити коментар