Проведено поточний ремонт доріг у напрямку села Замисловичі

4 січня під головуванням міського голови Олега Омельчука відбулась нарада з питань поточного ремонту доріг між населеними пунктами в громаді. Було домовлено, що до вирішення питань приступлять наступного дня, 5 січня. Обговорено конкретні завдання та терміни.

Телефоном в керівників підприємств вдалося дізнатися про виконані роботи. За словами директора ПАТ «ШБУ-42» Кравченка М.К., 5 січня ними проведено грейдерування доріг у напрямку Стовпинка-Держанівка-Жубровичі.

За  словами начальника Олевського райавтодору Існюка О.Г., проведено грейдерування та підсипку дороги Замисловичі-Шебедиха, з 10 по 12 січня провели ті ж роботи на дорозі Шебедиха-Устинівка.

На виконання робіт з поточного ремонту міська рада надала 300 літрів пального, 250 літрів депутат Замисловицького округу Валентин Торгонський та 60 літрів Олевський лісгосп АПК (директор Колодяжний В.В.), обласний депутат Олександр Ніколайчук.