Жительці Олевщини можуть присвоїти звання «Мати-героїня»

Виконавчий комітет Олевської міської ради звернеться до Адміністрації Президента щодо присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» жительці села Рудня-Хочинська Ковальчук Наталії Ананівні, 1981 року народження.

Жінка народила та виховує шестеро дітей. Первістка Наталія народила у 1998 році. Наймолодша дитина в сім’ї з 2013 року.

Присвоєння Почесного звання провадиться Указом Президента України. Згідно офіційного Положення, відповідне звання присвоюється: «жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей». Особі, удостоєній Почесного звання «Мати-героїня», вручаються нагрудний знак та посвідчення встановленого зразка.