Громадське обговорення містобудівної документації – будівництво безпекового центру в с.Хочине

Олевська міська рада

проводить  громадське обговорення

містобудівної документації

Назва містобудівної документації – Детальний план території земельної ділянки, яка розташована в с.Хочине  Олевського району Житомирської області для будівництва сучасного центру безпеки по вул. Малікова, 52.

Основні техніко-економічні показники

Площа земельної ділянки –  0,48 га., кількість населення для обслуговування – 3148 осіб.

Замовник – Олевська міська рада

Виконавець – НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ»

Підстава – рішення Олевської міської ради Житомирської області  позачергової сімнадцятої сесії  восьмого скликання від 27 жовтня 2017року.

Місце ознайомлення – міська рада, вул. Свято-Миколаївська,4, відділ ЖКГ та комунальної власності та с. Хочине, вул. Маликова (колишнє приміщення сільради)

Порядок і час ознайомлення – понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00, крім суботи та неділі.

Відповідальна особа – начальник управління житлово-комунального господарстваархітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Ніколайчук В.П.

Пропозиції (зауваження) – Керуючись ст..21 п. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні. Пропозиції (зауваження) подаються повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території села; юридичними особами, власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території села та суміжних з нею територіях; представники самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію села; депутатами Олевської міської ради, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог до чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Строк подання пропозицій  – 01.02. 2018 р.

Строк завершення розгляду пропозицій  –  1.03.2018 р.

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту