На Олевщині зіткнулися три авто, загинула жінка

Фатальна дорожньо-транспортна пригода сталась 3 лютого близько 1.30 на 228 км автодороги Київ-Ковель, поблизу с. Кам’янки.

За попередньою інформацією, водій автомобіля «ВМW», 25-річний житель Рівненської області, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем «Ford» під керуванням 38-річного киянина. У результаті автомобіль «ВМW» відкинуло на узбіччя, а у задню частину «Ford», який зупинився на смузі руху, в’їхав автомобіль «Skoda Octavia» під керуванням 45-річного жителя Естонії.

Унаслідок ДТП пасажирка автомобіля «Ford», 31-річна киянка, від отриманих тілесних ушкоджень загинула на місці події.

Водіїв «ВМW» та «Skoda» з тілесними ушкодженнями різного ступеню тяжкості було доставлено до Олевської лікарні.
Нині поліція з’ясовує причини та обставини ДТП.

Відділ комунікації поліції Житомирської області