В Олевську зрізали аварійні дерева

В Олевську продовжують зрізати аварійні дерева. Жителі міста та сіл громади все частіше звертаються до міської ради з проханням зрізати небезпечне на їх думку насадження.

По вул. Пушкіна в Олевську зрізали великий дуб, який вже почав хилитися на будівлю, що розміщена поруч. Вправні дії допомогли запобігти великій шкоді майну, адже частина стовбура дерева вже була пошкоджена.

Раніше на цій вулиці зрізали один дуб, інший кронували.

На території Олевського МНВК зрізали два аварійних дерева. В разі негоди, вони могли спричини шкоду здоров’ю учнів, які регулярно відвідують заклад.

Ще одне дерево зрізали на вул. Промислова на території приватного домоволодіння.

На апаратній нараді, яка відбулась 19 лютого, міський голова Олег Омельчук дав доручення начальнику відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Олексію Торгонському зібрати повну інформацію від в.о. старост про кількість аварійних дерев на кладовищах аби до Великодня їх зрізати.