До Великодня зрізати аварійні дерева на кладовищах – міський голова

19 лютого відбулась апаратна нарада при міському голові Омельчуку Олегу Васильовичу.

Одним із перших міський голова підняв питання про забезпеченість закладів освіти і медицини твердим паливом. Заступник міського голови Осипчук Я.М. отримав доручення розробити план закупівлі торфобрикетів для опалення шкіл, котельні в яких пристосовані до даного виду палива.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Торгонському О.І. доручено тримати на контролі зрізання дерев, розпочати роботи над зрізанням дерев на кладовищах на території ОТГ, які мають бути закінчені до Великодня, та контролювати справність вуличного освітлення.

Наступним питанням обговорили облаштування амбулаторій в селах громади в рамках медичної реформи.