Оперативна інформація про ускладнення погодних умов на Житомирщині 3 березня 2018 р.

У зв’язку з переміщенням на Україну активного південного циклону, 3 березня на території Житомирської області очікуються складні погодні умови : вночі у Житомирі та області сильний сніг, вдень сніг. На дорогах ожеледиця. Посилення північно-західного вітру до 7-12 м/сек, місцями по області хуртовини. Приріст снігового покриву на кінець доби 3 березня на 7-12 см.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, що становитиме для південних, в т. числі м. Житомира, та західних районів області 1 (зелений) рівень, для решти території – 2 (жовтий) рівень  загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства, будівельних підприємств.

Начальник    центру                                                   В.О.  Войтович