Жителі Варварівки першими створили ОСББ на селі

Жителі 30-ти квартирного житлового будинку №92, що знаходиться по вул. Лесі Українки в селі Варварівка створили об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі ОСББ) «Варварівка Орхідея». Дозвіл на створення об’єднання було надано членами виконкому, які розглянули дане питання 28 лютого.

Головою об’єднання на установчих зборах жителі обрали Тимощук Валентину Степанівну. Це перше ОСББ створене в селі на території Олевської громади. Створення об’єднання співвласників дає можливість отримати допомогу від держави на ремонт спільної будівлі та бути повноцінними власниками землі, прибудинкової території.

Всім жителям, які бажають створити та зареєструвати ОСББ, міська рада готова надати консультаційну підтримку.

У 2017 році завдяки програмі підтримки ОСББ, народному депутату Володимиру Арешонкову та обласним депутатам на чотирьох багатоквартирних будинках Олевська було замінено дах.