З Міжнародним жіночим днем!

Від імені міської ради та від себе особисто щиро вітаю всіх жінок

із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Ми вдячні вам за красу і ніжність, доброту і щиросердечну чуйність, затишні вечори в колі родини, розумних і талановитих дітей.

Саме ви оточуєте близьких людей любов’ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім’я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.

У це весняне свято від усієї душі бажаю вам любові, добра, успіхів. Нехай вас оминають розчарування та негаразди, чоловіки вважають за святий обов’язок оберігати вас від проблем та зайвих клопотів, а рідні оточують шаною та увагою.

З найкращими побажаннями, голова Олевської

об’єднаної територіальної громади