Обрано нового голову профспілки міської ради

15 березня відбулися загальні збори апарату міської ради та в.о. старост. На зборах прийняли рішення про те, що профспілкова організація міської ради буде працювати в оновленому складі. До цього, в міській раді діяла профспілка з керівництвом у складі трьох осіб, голосуванням її склад збільшили до 7 осіб.

Головою профспілки обрали начальника загального відділу міської ради Саковець Л.В., заступником – в.о. старости Тепеницької старостинського округу Кайдановича В.Й., секретарем – головного спеціаліста відділу економічного розвитку міської ради Кузіну І.Ю., членами правління – бухгалтера ДНЗ Торгонську Н.Г., в.о. старости села Лопатичі Горпиніч Н.М., головного спеціаліста відділу кадрової роботи Ковальчук Л.І. та головного спеціаліста відділу економічного розвитку Халімончука Ю.В.