Олевськ святкуватиме День міста 19 травня

22 березня відбулося перше засідання оргкомітету по святкуванню Дня міста в цьому році.

До його складу увійшли 19 осіб: міський голова (голова оргкомітету) Омельчук О.В., заступники міського голови Ніколайчук О.В. та Осипчук Я.М., керуючий справами виконавчого апарату міської ради Русин Ю.Г., начальник відділу культури Кльоц І.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Левченко В.П.,  директор ЦХЕТУМу Талах О.І., директор Міського будинку культури Халімончук П.О., директор Олевської музичної школи Тимків Т.А., директор централізованої бібліотечної системи Сібірьова Л.В., директор Олевської гімназії Рябой Є.М., заступник директора Олевської гімназії Заруба Т.В., директор стадіону «Колос» Рабош В.О., начальник відділу економіки міської ради Ковальчук О.Б., начальник управління містобудування, архітектори, будівництва та комунальної власності Ніколайчук В.П., директор краєзнавчого музею Вжесінська А.О., спеціалісти по зв’язках з громадськістю та ЗМІ міської ради Дрозд Н.С. та Загоровська В.В., начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Дорош В.В.

Цього року День міста святкуватимуть – 19 травня. Присутні обговорили план проведення 1306-ї річниці Олевська. Свято буде насиченим багатьма цікавими заходами, розвагами для дітей та дорослих. Вирішується питання із виступом «зірки». Остаточна програма буде оприлюднена згодом.

Також обговорили відзначення інших свят і дат: «Weekend в Олевську», «75-річчя Копищенської трагедії, День незалежності та фестивалю «Олевська республіка».