Міська рада та жителі Олевська прибирали узбіччя

Сьогодні, 8 травня, працівники всіх відділів, управлінь та установ Олевської міської ради прибирали пісок біля бордюр на центральних вулицях Олевська. Крім того були прибрані пішохідні переходи та роздоріжжя з метою підготовки дорожнього покриття до нанесення розмітки. Долучилися до даної акції й міський голова Олег Омельчук, його заступники Олександр Ніколайчук та Яків Осипчук, секретар міської ради Віталій Шейко, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин і керівники відділів та управлінь міської ради. У свою чергу, комунальна техніка міської ради забезпечувала вивіз піску.

Під час прибирання вулиці Володимирська приватний підприємець та віднедавна депутат районної ради Давид Фещенко (житель села Тепениця) вирішив допомогти працівникам міської ради та долучився до прибирання.

Очищували дорогу від піску також центр зайнятості, УПК, державні підприємства та установи, а також жителі приватних домоволодінь та працівники приватних підприємств.