Поточний ремонт доріг Олевської громади

По вулиці Свято-Миколаївська в Олевську було проведено ямковий ремонт. У 2017 році частина вулиці була капітально відремонтована приватним підприємством «Артембуд», яке виграло тендерні торги.

Нещодавно підрядник за власні кошти провів ямковий ремонт дорожнього покриття частини вулиці Свято-Миколаївська, яка не була капітально відремонтована. Менші ями та тріщини в асфальті ремонтувалися повітряно-струменевим методом, глибокі ями, які утворилися після затяжної зими, – традиційним. Крім того, на даній вулиці наразі відбувається вкладання тротуару плиткою.

Також міська рада провела ямковий ремонт на вулицях: Княгині Ольги, Герцена, Ковпака, О. Береста, Б. Хмельницького, Покальчука, Олевської Республіки, Житомирська, Промислова, Свято-Воздвиженська, Київська, Січових Стрільців, Пушкіна, Набережна, Лобановського, бул. Воїнів-афганців.

Проведено грейдерування на вулицях сіл: Зубковичі, Стовпинка, Кишин, Лопатичі. Надалі роботи будуть продовжуватись.