Спортивні заходи до Дня міста

10:00 – всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Спорт заради миру», присвячений Дню міста (спортивний зал Олевської ДЮСШ);
10:00 – Півфінальні та фінальні матчі з міні-футболу «Кубок Олевської міської ради»;12: 00 – Нагородження чемпіонів турніру та призерів.
12:30 – Міжнародна товариська зустріч з міні-футболу ветеранських команд м. Олевськ та м. Лельчиці (Білорусь);
16:00 – Першість Житомирської області з футболу III–й тур. «Полісся» (Олевськ) – «Зоря» (с. Врублівка, Романівський р-н).
В перервах вболівальницькі розваги та спортивні конкурси.

12:30 – відбудеться установче організаційне засідання Федерації шахів та шашок Олевської ОТГ. Після засідання відбудуться традиційні змагання з шахів та шашок для любителів (кафе «Ronch»). Завершення змагань – у неділю, 20 травня.