Кам’янка відсвяткувала День села

В неділю, 20 травня, Кам’янка відзначила свій День села. Традиційно на місцевому стадіоні були розміщені атракціони, 7-D кінотеатр, святкова лотерея, виставка-ярмарок.

Урочиста частина свята розпочалась о 16:00. На заході були присутні заступники міського голови Олександр Ніколайчук та Яків Осипчук. На сцену для привітання вийшов в.о. старости села Олександр Корнійчук. Він привітав місцевих мешканців зі святом та перейшов до церемонії нагородження «Людина року»:

• «Працівник лісового господарства року» – Галина Мидловець;
  • «Лісник року» – Володимир Козачок;
  • «Двір зразкового порядку» у Тетяни Іванущенко;
  • «Працівник охорони здоров’я року» – Ярослава Лустюк;
  • «Майстер своєї справи» – Віктор Романчук;
  • «Працівник обслуговування року» – Любов Козловець;
  • «Працівник дошкільної освіти року» – Надія Хомутовська;
  • «Меценат спорту року» – Олександр Коцупатрий;
  • «Діяч культури року» – Василь Корнійчук;
  • «Працівник освіти року» – Зінаїда Лисицька.

Під час розважальної програми свята виступили танцювальні колективи з міста Олевськ «Тіп-топ» та «Сузір’я». Також демонстрували свої вокальні здібності місцеві виконавці та колективи, вокально-хореографічний ансамбль “Живограй” (Рівненська обл.).

З оплесками жителі села Кам’янка зустріли Поліський академічний ансамбль пісні і танцю «Льонок» (м. Житомир). Не менше захвату викликав виступ українського гурту «Млада» (м. Київ).

Завершилися святкові заходи феєричною дискотекою від Артема Курбеко.