Соціальна робота працівників КУ «ЦСССДМ Олевської міської ради» в літніх мовних таборах

З 29.05.2018 по 11.06.2018 року в школах Олевської ОТГ функціонували двотижневі літні мовні табори з денним перебуванням.

Діти мали змогу цікаво провести час на заняттях з англійської мови в ігровій формі, поспілкуватися з однолітками, поїхати на екскурсію, піти в похід, прийняти участь в спортивних змаганнях, почути цікаву інформацію тощо.І все це завдяки працівникам освіти.

Осторонь не залишилися і працівники комунальної установи «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради», які охопили соціальною роботою дітей, які перебували в мовних таборах.

З метою пропаганди здорового способу життя, підвищення умінь та навиків безпечного поводження під час літних канікул, формування позитивної мотивації в житті, попередження негативних проявів в молодіжному середовищі, працівники комунальної установи «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради» провели зустрічі з школярами 13 освітніх закладів Олевської ОТГ., а саме:  01.06.2018 р. – Лопатицька ЗОШ І-ІІІ; 05.06.2018 р.- Копищенська ЗОШ І-ІІІ ст., 05.06.2018 р.- Зольнянська ЗОШ І-ІІ ст., 05.06.2018 р.- Сердюківська ЗОШ І-ІІ ст.; 07.06.2018р.-  Олевська ЗОШ І-ІІІ ст. №3; 07.06.2018р.- Юрівська ЗОШ І-ІІ ст.; 08.06.2018 р. – Замисловицька ЗОШ І-ІІІ ст.; 08.06.2018 р. – Новоозерянський НВК; 08.06.2018 р. – Майдан-Копищенська ЗОШ І-ІІ ступенів; 08.06.2018 р. – Кишинська ЗОШ І-ІІІ ступенів; 08.06.2018 р. –

Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ступенів; 08.06.2018, р.- Олевська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2; 11.06.2018 р. – Новоозерянський НВК.

Змістовними та позитивними були неформальні бесіди, дискусії, практичне відпрацювання життєвих навичок, що забезпечують активну участь та творчу взаємодію учасників між собою.

Також під час проведення соціальної роботи у мовних таборах загальноосвітніх шкіл Олевської ОТГ дітям розповсюджувались інформаційні буклети: «Правила безпечної поведінки», «Безпечні канікули», «Конвенція ООН про права дитини», «Сім’я – це простір без насильства», «Стоп-булінг».

Яскраві зустрічі та нові знайомства припали до душі як школярам так і працівникам центру. Сподіваємось, що проведена робота дасть позитивний результат і кожна дитина принаймі задумається над своїм майбутнім.

Дорогі діти!

Бажаємо вам щоб канікули були насичені цікавими подіями, зустрічами і пригодами. Добре змістовно відпочити, набратися сил, підкріпити здоров’я і з радістю зустрітися 1 вересня!

Працівники комунальної установи «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради».