Випускний вечір Олевської гімназії

24 червня відсвяткували свій випускний вечір учні Олевської гімназії. Не традиційно почалась святкова програма – випускники вийшли на сцену у футболках з логотипом навчального закладу. Таким оригінальним способом вони вирішили подарувати нову форму для Олевської гімназії. І вже через лічені хвилини випускники вийшли до глядачів вже у своєму святковому вбранні.

Захід відзначився гарною організацією, пунктуальністю та лаконічністю. Випускники отримали атестати про повну загальну середню освіту, отримали щирі привітання та заспівали декілька пісень. Золоту медаль отримала Харипончук Марія.

Директор Олевської гімназії Євгеній Рябой прокоментував: «Шановні випускники, щиро дякую від себе, від своїх колег за приємні слова. Повірте мені, ми сумуємо не менше, хоч день і святковий, веселий. Але в кожному з нас є частинка ваша, вашої душі, вашої краси, вашого натхнення. Вона залишиться в наших серцях».

Завершився випускний вечір загальною фінальною піснею.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.