З Днем Конституції України!

Шановні жителі Олевської об’єднаної територіальної громади! Від щирого серця вітаю вас з Днем Конституції України! У червні 1996 року українські громадяни отримали основний закон. Це остаточно утвердило правовий статус нашої незалежності, державний суверенітет, територіальну цілісність та стало важливим кроком у забезпеченні прав людини, посприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція України гарантує громадянам невід’ємні права і свободи, відповідає генетичному прагненню українців будувати гідну державу та бути господарем на своїй землі.

Нехай прагнення до кращого майбутнього згуртовує нас на шляху до процвітання нашої країни, а мир і злагода стануть надійними супутниками у цій нелегкій справі. Пам’ятаймо, що майбутнє України та нашої громади залежить від кожного із нас!

З повагою,
міський голова