Засідання з старостами Олевської громади

5 липня  в залі міської ради відбулося засідання з старостами Олевської громади. На початку засідання завітали представники військкомату з повідомленням до всіх старост. Вони звернулися, щоб старости повідомили людей, які є військовозобов’язаними, щоб вони обов’язково з’явилися до військкомату до 11 липня на збори. Адже ситуація в країні є дуже серйозна, в іншому випадку представники військкомату самі будуть об’їжджати по списку, по кожній сільській раді. Також наголосили, що якщо людина все ж таки не з’явилася на збори, можливо буде виписаний штраф  або позбавлення волі до 6 місяців.

Пізніше між старостами обговорювались важливі питання, які стосуються орендування земельних паїв, роздільному сортування сміття, вшанування 75-ої річниці Копищанської трагедії, яке відбудеться в с. Копище 12 липня та фестивалю Week-end в Олевську-2018, що буде проходити в Олевську 21 липня.