Внесення змін до міського бюджету

На сесії міської ради депутати прийняли рішення про внесення змін до міського бюджету. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року №423-р, Олевській громаді виділено кошти в сумі 1 000 000 гривень на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Із них 700 тисяч гривень надійшло за поданням народного депутата України Володимира Арешонкова:

• Закупівля стільців Хочинському будинку культури – 40 000 грн.;
  • Закупівля медичного обладнання (електрокардіографів) для Олевського центру первинної медико-санітарної допомоги – 155 000 грн.;
  • Закупівля медичного обладнання (гематологічного аналізатора та біохімічного аналізатора) для Олевського центру первинної медико-санітарної допомоги – 199000 грн.;
  • Капітальний ремонт приміщення (заміна дверей) і виготовлення проектної документації для капітального ремонту (заміна дверей) для Корощинського ДНЗ № 31 – 45000;
  • Закупівля акустичної системи для Жубровицького сільського клубу – 40000 грн.;
  • Закупівля медичного обладнання (аналізатор біохімічний) для комунальної установи «Олевська центральна лікарня» – 100 000 грн.;
  • Капітальний ремонт приміщення (заміна віконних блоків) Сущанської ЗОШ – 26 000 грн.;
  • Капітальний ремонт (заміна дверей) і виготовлення проектної документації для капітального ремонту (заміна дверей) Зубковицькій ЗОШ – 80 000 грн.;
  • Закупівля комп’ютерної техніки Олевській ЗОШ №2 – 15 000 грн.;

Ще 300 тисяч гривень надійде на реконструкцію трибун та побутових приміщень майнового комплексу стадіону «Колос» за поданням депутатів від фракції «Радикальної партії» у Верховній Раді та за сприяння Сергія Крамаренка.

З місцевого бюджету буде виділено 30 000 гривень на співфінансування даних об’єктів (3% від загальної суми).

Також на сесії було виділено 19 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги чотирьом жителям громади, а саме: на відновлення житла після пожежі (с. Корощине), придбання слухового апарату для дитини (м. Олевськ) та на лікування (с. Журжевичі, с. Жубровичі). Ці питання депутати підтримали одноголосно.