Київське вище професійне училище будівництва і архітектури запрошує на навчання

Училище веде підготовку кваліфікованих робітників за нижченаведеними професіями:

на базі 9 класів: –  столяр (будівельний); паркетник; верстатник деревообробних верстатів;

Термін навчання 3 роки –  муляр; монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; електрозварник ручного зварювання;

на базі 11 класів:  – столяр (будівельний); паркетник; верстатник деревообробних верстатів;

Термін навчання 1та 1,5 роки  – столяр (будівельний); монтажник гіпсокартонних конструкцій електрозварник ручного зварювання;

–  штукатур; лицювальник-плиточник; маляр;

– радіомеханік з обслуговування та ремонтні радіотелевізійні апаратури, електромеханік з обслуговування та ремонту електрообчислювальної техніки.

Наше училище більше 30 років працює на ринку надання робітничих професій:

• навчання проводиться за державні кошти;
  • на всі професії учні приймаються без іспитів;
  • під час навчання всім учням надається стипендія;
  • на період практики учні отримують заробітну плату;
  • на період навчання надається відстрочка від призову до Збройних сил України;
  • після отримання робітничої професії гарантуємо працевлаштування;
  • після закінчення училища є можливість продовжити навчання індустріально-педагогічному коледжі ім. А.Макаренка за направленням училища, Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті та в Київському національному університеті будівництва та архітектури.

Маємо сучасну базу: комп’ютерні класи, кабінети спецтехнології, майстерні, спортивний зал, гуртки, стадіон, їдальню.

Період навчання зараховується до трудового стажу.

В разі зацікавленості в наших пропозиціях відвідайте нашу електронну сторінку www.bia.ucoz.ua або якщо у Вас виникли питання, наші працівники зможуть відповісти Вам за телефоном 044-424-81-09, 044-424-69-85, 097-196-54-31, 097-987-27-17.

З повагою директор Київського вищого професійного училища

будівництва і архітектури Качаловський Петро Іванович