Інформування клієнтів пробації про діяльність та послуги, які надаються Центром надання адміністративних послуг

04.09.2018 року та 05.09.2018  року за ініціативи Олевського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області начальника Наталії Мельник, старшого інспектора Анжели Козловець, фахівця Інни Стожук спільно з Центром надання адміністративних послуг Олевської міської ради на чолі з начальником Лесею Павленко, фахівцем із соціальної роботи Комунальної установи «Центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді» Олевської міської ради Аллою Козловець в приміщенні  Олевської міської ради відбувся інформаційний захід для засуджених осіб, які перебувають на обліку.

Захід проведений з метою поінформованості клієнтів пробації про діяльність та організацію Центру надання адміністративних послуг Олевської міської ради. Підоблікових Олевського районного сектору було ознайомлено з найбільш популярними послугами, які надаються населенню: прийом заяв і скарг від громадян, видача довідок, реєстрація бізнесу, нерухомого майна, місця проживання, оформлення документів із будівництва та землеустрою, реєстрація громадських об’єднань. Також ЦНАП надає послугу з вклеювання фото у паспорт (у формі книжечки) та робить запит на приїзд в місто мобільного МРЕО.