Оголошення про проведення конкурсу  з визначення виконавця послуг з обслуговування та ремонту мереж вуличного освітлення населених пунктів об’єднаної  територіальної громади

Конкурс проводиться конкурсною комісією Олевської міської ради утвореної рішенням виконкому Олевської міської ради. №136 від 31.08.2018 року. Місце проведення конкурсу: 11001, Житомирська обл., м. Олевськ вул. Свято-Миколаївська, 4     08.10.2018 р.  10 год. 30 хв.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

– Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів.

– Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону транспортних засобів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів.

– Вартість надання послуги з обслуговування електроустаткування.

– Документи, що підтверджують наявність досвіду Учасника у виконанні аналогічних договорів.

– Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

– Наявність ліцензій та дозволів на надання послуг, якщо це передбачено чинним законодавством України.

Послуги надаються у межах території Олевської міської об’єднаної територіальної громади. Протяжність мереж вуличного освітлення 96,3 км.

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

Місце подання конкурсних пропозицій – Житомирська обл., м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4, загальний відділ міської ради;

Кінцевий  строк подання конкурсних пропозицій  – до  17 год. 00 хв. 05.10.2018 року.

Конкурсну документацію можливо отримати у  відділі житлово-комунального господарства  Олевської міської ради,  11001, Житомирська область м. Олевськ,  вул.Свято-Миколаївська, 4  тел.068 894 9890