Розпочався період подання проектів в рамках Бюджету участі

Розпочався період подання проектів в рамках Бюджету участі. Цей демократичний процес надає можливість кожному жителю Олевської громади брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету.

Свою ідею, оформлену в форматі Бланку-заявки, подавайте до Олевського центру надання адміністративних послуг (м. Олевськ, вул. Володимирська, 2) або до відділу економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності (м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4). Проектна заявка має містити не менше 20 підписів жителів громади, які підтримують  дану пропозицію та надали свої дані (ПІБ, адреса проживання, серія та номер паспорта).

Вартість реалізації одного проекту становить від 2 000 гривень до 50 000 гривень.

Поспішай, подати проект можна лише до 10 жовтня 2018 року.