Борці дитячого клубу на Рівненщині

На початку вересня у Рівному проводився традиційний турнір з вільної боротьби. 18 команд з різних міст України та команда Молдови брали участь у турнірі. В загальній кількості взяло участь 250 учасників. Команда Олевська з 12 учасників також взяла участь і протягом двох днів боротьби виборола три медалі. Срібну нагороду виборов Олег Бабиченко, дві бронзові вибороли Андрій Гайченя та Віталій Хацанівський. Наші молодші юнаки боролись досить непогано, здобули по одній перемозі, а Іван Лук’янчук та Арсен Подолюк перемігши двох суперників у півфінальній сутичці поступився більш підготовленим борцям.

На турнірі наша команда отримала запрошення на змагання до Тернополя. Це буде хорошим стартом перед офіційним чемпіонатом Житомирської області, який відбудеться 5-6 жовтня у Новоград-Волинському.