Оголошення про проведення конкурсу  з визначення виконавця послуг по вивезенню твердих побутових відходів від приватного сектору житлових будинків, організацій підприємств та установ в  Олевській міській об’єднаній територіальній громаді.

Конкурс проводиться конкурсною комісією Олевської міської ради утвореної рішенням виконкому Олевської міської ради №135 від 31.08.2018 року.

Місце та час проведення проведення конкурсу: 11001, Житомирська обл., м. Олевськ вул.Свято-Миколаївська, 4    15.10.2018 р.  10 год. 00 хв.

Контактна особа: Торгонський Олексій Іванович тел.068 894 9890

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

– Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів.

– Наявність матеріально-технічної бази.

–   Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

-Досвід роботи   з   надання   послуг  з  вивезення  твердих побутових відходів – не менше трьох  років.

– Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

–  Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

-Наявність документа, що містить інформацію про кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо.

– Залучення інвестицій у галузь для підвищення якості надання.

– Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

Послуги надаються у межах території Олевської міської об’єднаної територіальної громади.

– площа  – 1200 га.

– кількість вулиць міста –  127;

– протяжність міських доріг 41   км.м;

– середня відстань вивозу твердих побутових відходів до звалища твердих побутових відходів м. Олевська – 4,0 км.

–  одно та двоквартирні житлові будинки:

загальна  кількість  будинків 3,5 тис., проживає 8,2 тис.осіб;

-одноквартирні житлові будинки – складування твердих побутових відходів  проводиться мешканцями житлових будинків в поліетиленових пакетах,  мішках та іншій малогабаритній упаковці;

–  731 юридичну особу в тому числі 39 бюджетних установ та організацій, 4393 приватних підприємця.

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

– Місце подання конкурсних пропозицій – Житомирська обл., м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4, загальний відділ міської ради;

– Кінцевий  строк подання конкурсних пропозицій  – до  17 год. 00 хв. 12.10.2018 року.