Екскурсія в Камінне село до Дня усиновлення

Під час проведення соціальної роботи з дітьми та батьками прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Олевської ОТГ  було з’ясовано, що всі вони мріють відвідати урочище Камінне село.

За сприяння Олевської міської ради 30 вересня їхня мрія здійснилась, а втілили цю мрію в життя працівники КУ «ЦСССДМ Олевської міської ради», працівники служби у справах дітей Олевської райдержадміністрації та директор Олевського краєзнавчого музею, яка проводила екскурсію та всім розповідала про дане урочище.

Діти та дорослі отримали масу вражень від розповідей та побачених історичних пам’яток – каменів-велетнів,  насолоджувалися природою та вражаючою красою надзвичайного місця. Діти із завзяттям вибиралися на каміння, обганяючи один одного та фотографувалися.

Далі всі дружньо грали в рухливі ігри.

Ця туристична поїздка мала на меті те, щоб діти з прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу Олевської ОТГ ще більше здружились між собою.

По закінченню учасники заходу залишили свої побажання на папері, а бажаючі ще й залишили малюнки своїх долоньок.