Всеукраїнський конкурс малюнку і твору серед школярів «Правосуддя»

Рада суддів України, яка є вищим органом суддівського самоврядування, на своєму засіданні 17 вересня 2018 року ухвалила рішення про проведення конкурсу малюнку і твору серед школярів на тему: «Правосуддя» у рамках відзначення Дня працівників суду.

Мета конкурсу :

• розвинення у молодих українців прагнення зміцнювати демократичну, соціальну правову державу, підвищення уваги суспільства до необхідності сприяння діяльності осіб та органів, що забезпечують здійснення правосуддя;
  • висвітлення високої місії судів та судової діяльності в сучасному суспільстві художніми засобами, формування почуття патріотизму та власної гідності громадян України.

Умови конкурсу:

• в конкурсі можуть брати участь діти шкільного віку;
  • головні персонажі – суддя, суд, працівник суду, бачення дитиною ролі судді, права, закону і призначення судочинства і правосуддя і Україні;
  • сюжет твору ґрунтується на реальній або вигаданій судовій справі, життєвій історії, власному досвіді близьких родичів.

Номінації конкурсу:

1. Малюнок на тему «Правосуддя» – перша, друга і третя премії.
  2. Твір на тему «Правосуддя» – перша, друга і третя премії.

Відзначення переможців:

• Переможці нагороджуються дипломами та почесними відзнаками Ради суддів України.
  • Призовий фонд для кожного номінації становить 3500 грн. Перша премія еквівалентна – 2000 тис. грн., друга – 1000 тис. грн., третя – 500 грн.
  • Для переможців обох конкурсів будуть організовані святкові заходи за участю Ради суддів України та суддів Верховного Суду.
  • Навчальні заклади, учні яких будуть оголошені переможцями конкурсів, будуть відзначені нагородами Ради суддів України.

Учасники погоджуються, що їх твори можуть бути видані Радою суддів України, опубліковані та поширені, за згодою авторів – із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові; можуть будуть використані судами та органами суддівського самоврядування під час просвітницької роботи на території України та за її межами.

Співголови конкурсної комісії: Голова Ради суддів України, суддя Великої Палати Верховного Суду – Ткачук Олег Степанович та Генеральний директор директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України – Осмоловський Андрій Олександрович (за згодою).

Склад конкурсної комісії – голови комітетів Ради суддів України.

Твори на Конкурс можна подавати такими способами:

• надіслати засобами поштового зв’язку
  • листом на електронну адресу Ради суддів України: davidenko@court.gov.ua з приміткою «Всеукраїнський конкурс малюнку і твору «Правосуддя»
  • особисто за адресою: 01016, м. Київ, вул. Липська, 18/5

При надсиланні роботи на конкурс засобами поштового зв’язку потрібно оформити титульний аркуш та вказавши наступну інформацію:

• оригінальний псевдонім, який раніше не використовувався;
  • назву малюнку;
  • кількість сторінок;
  • конкурс малюнку і твору «Правосуддя» (на відповідну номінацію);
  • твір маю бути оформлений за допомогою комп’ютерної техніки на аркушах білого паперу А4 (з полями 10мм справа, 35мм зліва та 20мм зверху і знизу);
  • шрифт Times New Roman;
  • Кегель 14. Міжрядковий інтервал – 1;
  • усі аркуші мають бути пронумеровані (починаючи з наступного після титульного аркуша);
  • аркуші не зшиваються, не скріплюються, у файли не вкладаються;
  • титульний аркуш, логлайн і синопсис рукопису і сам рукопис необхідно покласти у папку, або обгорнути у папір (для запобігання механічних ушкоджень при транспортуванні);
  • бажано додати електронний варіант рукопису (записаний на будь-якому носії з одним файлом рукопису у форматі «.doc». Наприклад, Сонечко_Твір/Малюнок._Конкурс_Рада суддів України.doc);
  • конфіденційний авторський конверт додається (цей конверт підписується псевдонімом, тим же, що і на титульній сторінці твору) в конверт вкладається заява про участь у конкурсі.

Сканований рукопис не може бути допущений до участі в Конкурсі.

У заяві вільної форми вказується наступна необхідна інформація:

• вік;
  • домашня адреса;
  • електронна адреса (за наявності);
  • номінація;
  • справжнє прізвище, ім’я, по-батькові (за паспортом або за свідоцтвом про народження);
  • контактний номер телефону;
  • назва малюнку;
  • псевдонім, який обрано для участі у Конкурсі (обов’язковий для забезпечення анонімності та об’єктивності в оцінці).

Папку з твором, його копією на будь-якому електронному носії конфіденційний авторський конверт із заявою вкладається у великий поштовий конверт формату А4 та надсилається засобами поштового зв’язку до Ради суддів України за адресою: Рада суддів України, Всеукраїнський конкурс малюнку і твору серед школярів «Правосуддя», 01016, м. Київ, вул. Липська, 18/5

При надсиланні рукопису чи малюнку на електронну адресу (е-мейлом), рукопис потрібно оформити відповідно до вимог:

• у темі листа вкажіть «Сорнечко_Твір/Малюнок_Участь у конкурсі».
  • до листа прикріпляється: електронний варіант рукопису (одним файлом у форматі «Сонечко_Твір/Малюнок_Участь у конкурсі.doc», підписаний псевдонімом, вказаний у заяві). Якщо файл завелекий – він надсилається у форматі Zip, скановану (чи сфотографовану на камеру телефону в гарній якості) заяву про участь у конкурсі, де має бути вказана дата та підпис ручкою (бажано синього кольору). Файл у форматі фотографії підпишіть псевдонімом, вказаним у заяві. Наприклад, Сонечко_заява.jpg.

УВАГА! Заяву потрібно подавати лише в друкованому вигляді (заява написана від руки не розглядатиметься), щоб запобігти неточностей у реєстрації персональної інформації про автора в разі перемоги.

Електронний лист надсилається на поштову скриньку davidenko@court.gov.ua з поміткою «Всеукраїнський конкурс малюнку і твору «Правосуддя». Якщо рукопис надіслано електронною поштою, дублювати надсилання рукопису через поштовий зв’язок не потрібно.

Кінцева дата подачі матеріалів на конкурс за поштовим штемпелем –  10 грудня 2018 року.