В міській раді обговорили утилізацію сміття

17 жовтня в Олевській міській раді відбулась нарада з розгляду пропозицій ТОВ «ЕСКО Україна»  та ТОВ «АНІЛСАМ» щодо утилізації сміття в Олевській ОТГ.

На нараді були присутні міський голова Олег Омельчук, його заступники Олександр Ніколайчук та Сергій Мельник, начальник відділу економічного розвитку,  транспорту, туризму; інвестицій та комунальної власності Олег Ковальчук, начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Олексій Торгонський, директор КП «Олевськ РесурсІнвест» Руслан Вербельчук та ін.

Технічний директор  ТОВ «ЕСКО Україна» Володимир Печерський презентував проект вирішення проблеми утилізації відходів Олевської ОТГ. Директор ТОВ «АНІЛСАМ» Ігор Масліна презентував  застосування технології безполуменевої газифікації органічної сировини.

В ході обговорень було вирішено створити робочу групу для вивчення питання можливості розміщення на території Олевської ОТГ високотехнологічного заводу по переробці побутових відходів.