В Олевську відзначили День працівників соціальної сфери

Традиційно в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Тому напередодні цього дня в Олевському ЦХЕТУМі відбулися урочистості з нагоди професійного свята.

Від Олевської міської ради Яків Осипчук привітав працівник соціальної сфери зі святом та почесними грамотами і грошовими преміями нагородив: соціального робітника с. Покровське Світлану Цапенко, соціального робітника м. Олевськ Валентину Козловець, молодшу медичну сестру Кишинського стаціонарного відділення Олену Павленко, головного спеціаліста служби у справах дітей Олевської РДА Наталію Павлюк, начальника відділу з питань праці та контролю Олевської РДА Людмилу Власюк, провідного фахівця із соціальної роботи Олевської міської ради Ольгу Мидловець, головного спеціаліста Олевського відділу пенсійного фонду України Валентину Левчук, головного спеціаліста Олевського відділу пенсійного фонду України Наталію Козловець, практичного психолога КУ «Олевський міський центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» Оксану Гребенчук, провідного юрисконсульта Олевської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Миколу Рудницького.

Свої слова вдячності висловив працівникам соціальної сфери народний депутат України Володимир Арешонков та побажав кожній родині здоров’я, енергії, натхнення, гарного настрою та миру на землі. Також Володимир Юрійович подяками народного депутата і грошовими преміями нагородив: соціального робітника с. Кам’янка Марію Головенко, провідного фахівця з питань зайнятості Олевської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Ларису Грабарчук, фахівця з фізичної реабілітації КУ «Олевський районний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» Аллу Слідзевську, головного спеціаліста з комп’ютерної техніки УПННЗ Олевсьокої РДА Ігоря Сороку, начальника служби у справах дітей Олевської районної державної адміністрації Галину Орищук, головного державного інспектора праці Олевської РДА Тетяну Тимощук, головного бухгалтера КУ «Територіальний центр соціального обслуговування, надання соціальних послуг» Олевської міської ради Марію Гриневич.

Подарункові сертифікати на ноутбук від Володимира Арешонкова отримали Управління праці соціального захисту населення  Олевської РДА та КУ «Територіальний центр соціального обслуговування, надання соціальних послуг» Олевської міської ради.

Перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко також привітав з офіційним святом працівників соціальної сфери. Грамотою та подарунковим годинником нагородив директора КУ «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради» Світлану Орищук. Також Сергій Михайлович вручив три подяки з грошовими нагородами Житомирської обласної ради працівникам соціальної сфери.

Почесні відзнаки та грошові винагороди від Олевської РДА та Олевсьокї районної ради вручили голова РДА Дмитро Лазаренко і голова райради Віктор Троц.

Голова Олевського осередку Благодійного фонду Сергія Пашинського Андрій Іванов вручив цінні подарунки від фонду директору КУ «Територіальний центр соціального обслуговування, надання соціальних послуг» Олевської міської ради Ларисі Хоречко, завідувачу Кишинського стаціонарного відділення Ігорю Толкачу, начальнику відділу управління праці соціального захисту Олевської РДА Тетяні Гайченя.

Також відзнаки та слова вітання працівникам соціальної сфери висловили: директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування, надання соціальних послуг» Лариса Хоречко, начальник управління праці та соціального захисту населення Ольга Островська, директор КУ «ЦСССМ Олевської міської ради» Світлана Орищук, заступник директора Олевської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Інна Дереновська, керівник служби у справах дітей Олевської РДА Галина Орищук.

Для усіх присутніх працівників соціальної сфери прозвучали також музичні та танцювальні вітання від вихованців Олевського ЦХЕТУМу,  танцювальних колективів «Тіп-топ» та «Сузір’я», колективу із с. Сущани  «Кумоньки», Наталії Романчук та ін.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.