Подяка за підтримку

Дирекція  централізованої бібліотечної системи Олевської  міської ради висловлює  щиру  вдячність   Благодійному  фонду  Сергія Пашинського, керівнику   Олевського відділення  Андрію Юрійовичу Іванову  за  матеріальну  підтримку . Завдяки  Вашій  підтримці,  36 бібліотек Олевської ОТГ  отримали річну підписку на газету «Зорі над Убортю».   Жителі громади  будуть мати змогу отримати  свіжі новини про життя держави та Олевського району,  відвідавши бібліотеку.  Ваша підтримка – свідчення  небайдужого   ставлення до проблем   бібліотек і розуміння непересічної важливості  донесення до людей нової інформації.

Добрі справи   не залишаються непоміченими – вони  як маяки  світять  тим, хто чекає допомоги. Ваша допомога –  це неоціненний внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно, відчутна підтримка для бібліотек громади.

Нехай Ваша  доброта і щедрість повернеться до Вас  сторицею. Бажаємо Вам усіляких  гараздів, здоров’я, процвітання.

З повагою,  директор ЦБС  Сібірьова Л.В. та колектив бібліотечних працівників.