Спільно зробили добру справу

Серед учасників круглого столу з розвитку туризму, що проводився Олевською міською радою у середині серпня місяця ц. р., були представники комунальної установи «Туристично-інформаційний центр», створеної Житомирською обласною радою півроку тому. Відвідавши геологічний заказник «Камінне село», вони на власні очі переконалися, чому цей природний об’єкт такий привабливий для туристів. Проте тим, хто тут буває вперше, легко заплутатися як серед наших доріг, так і посеред каміння.

Визначивши коло питань, розпочали роботу. Підготовкою текстів і місць встановлення вказівників, маркерів та інформаційного стенду зайнявся відділ економічного розвитку, транспорту, туризму та комунальної власності міської ради, дизайном і виготовленням таблиць – Туристично-інформаційний центр, стовпчики для їх встановлення надало ДП Білокоровицьке лісове господарство.

Восьмого листопада робітники ПП «Спецрембудсервіс-А» (м. Олевськ) Петро Міщук, Єгор Юськов, Валерій Лозко та Василь Кучинський спільно з головним спеціалістом відділу економічного розвитку міськради Юрієм Халімончуком промаркували популярний маршрут, починаючи від Шебедихи до самого об’єкта, встановивши 6 вказівників, 9 маркерів та 1інформаційний щит.

Профінансувало виготовлення інформаційних матеріалів управління культури і туризму Житомирської ОДА, роботи по їх встановленню оплатила міська рада.