В Олевську відзначили День працівників сільського господарства

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. З нагоди свята 16 листопада в приміщенні  Будинку культури відбулись святкові урочистості.

Присутніх вітали: заступник міського голови Яків Осипчук, голова районної ради Віктор Троц, керівник апарату РДА Леонід Котвицький та начальник відділу агропромислового розвитку РДА Володимир Михайленко.

Від Олевської міської ради грамоти та грошові нагороди отримали: здавачі молока с.Зубковичі Тетяна Кручко та Микола Гайченя, пасічник с.Жубровичі Василь Ковальчук, здавач молока с.Жубровичі Галина Філімончук, здавачі молока с.Зольня Світлана Гридіна та Алла Омельчук, власник особистого селянського господарства с.Андріївка Валентин Руль, пасічник с.Сущани Петро Мисько, пасічники с.Калинівка Іван Потайчук та  Володимир Дідус, хмелярка СФГ «Мирне» с.Хочине Любов Дворак, власниця особистого селянського господарства с.Хочине Валентина Васькова, керівник ПСП «Лан» Павло Осипчук, пасічник с.Млинок Вільям Лама, власники особистого селянського господарства с.Юрове Василь Коцюрубський та Василь Редько, технік штучного осіменіння великої рогатої худоби с.Кишин Світлана Ковальчук, власник особистого селянського господарства с.Кишин Василь Скиданчук, ветеринарний лікар с.Лопатичі Ганна Макарчук, пасічник с.Лопатичі Валентин Мирончук, власник особистого селянського господарства с.Тепениця Петро Кострицький, пасічник с.Тепениця Микола Юськов, власник особистого селянського господарства с.Майдан Андрій Случич, пасічник с.Майдан Валерій Печура, власниці особистого селянського господарства с.Журжевичі Ганна Люшенко та Уляна Лотуга, технік штучного осіменіння великої рогатої худоби с.Рудня-Бистра Валентина Єпіфанович, пасічник с.Корощине Валентин Власовець, власники особистого селянського господарства с.Замисловичі Микола Резніченко та Микола Марчук.

Від народного депутата України Володимира Арешонкова подяки та грошові премії вручили: хмелярці фермерського господарства «Олевське» с. Сущани Галині Пархомець, лаборанту СОНК «Жубровицький» села Жубровичі Лілії Крушельницькій, головному агроному ТОВ «Олевськ Агро» с. Кам’янка, агроному ПСП ім. Першого Травня Володимиру Лугині, бригадиру хмелярської бригади ПСП ім. Першого Травня Тетяні Михайленко, головному спеціалісту з управління персоналом відділу агропромислового розвитку Олевської РДА Галині Заруцькій.

Перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко привітав зі святом працівників сільського господарства та почесною грамотою Житомирської ОДА нагородив комбайнера товариства з обмеженою відповідальністю «Лугини Агро» Олевського району Валентина Головенка. Також грамотою та подяками Житомирської обласної ради Сергій Михайлович відзначив Анатолія Павленка, Василя Тимощука та Сергія Гончара.

Від Олевської РДА та Олевської райради понад сто працівників галузі сільського господарства було нагороджено відзнаками та грошовими преміями.

Упродовж всього заходу музичні вітання дарували присутнім: гурт «Олевчани», вокальний ансамбль «Заспів», Аліна Головенко, Олена Бреслаш, танцювальний колектив «Тіп-топ», вокальний колектив «Кумоньки», Анжела Талах та Володимир Михайленко.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.