У Стовпинці відсвяткували День села

21 листопада, в День святого Михайла, Стовпинка відсвяткувала День села. На свято зібрались всі жителі населеного пункту та його гості.

З вітальним словом виступив заступник міського голови Яків Осипчук. Він привітав присутніх зі святом, побажав всім гарного настрою, міцного здоров’я та нових звершень. Від Олевської міської ради подяками та грошовими винагородами були нагороджені завідуюча ФП Галина Поліванчук, завідуюча сільським клубом Валентина Ковальчук, діловод Людмила Гайченя-Мидловець та вчитель Стовпинської ЗОШ Таїсія Стрелюк.

Також Яків Миколайович вручив відзнаки та грошові нагороди від депутата Верховної Ради України Володимира Арешонкова жителям Стовпинки.

Вітав присутніх також депутат Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко. Він відзначив кращих жителів села та вручив цінний подарунок.

Також на присутніх чекав концерт за участі вихованців Стовпинського дитячого садочка, місцевих виконавців та колективів.

Фото – Діана Фещук