Аптеки Олевської громади запрошуються до співпраці у програмі “Доступні ліки”

Олевська міська рада має намір реалізувати державну програму «Доступні ліки» в громаді та програму забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами за рахунок коштів місцевих бюджетів, а також інших джерел не заборонених законодавством .

Доступні ліки – це програма уряду з повної або часткової оплати з бюджету певних лікарських засобів. До цього переліку включено медикаменти від сердцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та діабету ІІ типу.

Тому запрошуємо до співпраці у програмі «Доступні ліки» та програмі забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання всі аптеки Олевської громади.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 068-719-75-79