Перші класи Олевської громади отримали ноутбуки, багатофункціональні пристрої та ламінатори

Для першачків шкіл Олевської міської об’єднаної територіальної громади була закуплена комп’ютерна техніка.

Ноутбук, багатофункціональний пристрій (принтер, сканер, ксерокс) та ламінатор  отримали 30 перших класів навчальних закладів громади. В першу чергу техніку отримали школи, де повні перші класи (5 і більше учнів). Інші школи мають отримали такі ж комплекти трохи згодом.

Учні разом із вчителями зможуть ефективно використовувати ноутбук, БФП та ламінатор під час навчання за стандартами Нової української школи.

Фінансування здійснювалось за кошти державного та місцевого бюджетів. Загальна вартість комплектів – 566 760 гривень, із них з міського бюджету виділено 197 210 гривень.

Також для першачків громади були куплені нові меблі, дидактичні матеріали та іншу техніку.