Два жителя Олевська нагороджені грамотами Верховної Ради України

9 січня під час виїзного засідання Ради регіонального розвитку в Олевському районі народний депутат України Володимир Арешонков вручив дві грамоти Верховної Ради України кращим працівникам Олевської об’єднаної територіальної громади.

«Я хотів би зараз нагородити за поданням керівництва і району, і об’єднаної громади тих людей, які безперечно заслуговують сьогодні на найвищі оцінки в їх роботі, в їх громадянській позиції», – прокоментував Володимир Юрійович.

Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед українським народом були нагороджені директор Олевської гімназії Євгеній Рябой та заступник голови Олевської районної ради Олександр Ковальчук. До грамоти вони отримали також відповідні нагрудні знаки із зображенням фасаду будинку Верховної Ради України, яке обрамлене стрічкою і двома лавровими гілками.