Депутати підтримали рішення про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність

На сесії міської ради депутатами було розглянуто рішення про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

У минулому 2018 році Кабінет Міністрів України погодив механізми передачі у власність об’єднаним територіальним громадам землі, в тому числі поза межами населених пунктів. Тому, згідно розробленого плану дій по передачі земель ОТГ до березня 2019 року мають намір передати землі всім об’єднаним територіальним громадам.

Депутати підтримали дане рішення і вирішили прийняти у комунальну власність 367 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 4040,7832 га, які розташовані за межами населених пунктів Олевської ОТГ.