До співпраці запрошуються волонтери пробації

Олевський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ!!!

Наполегливих, відповідальних, активних, толерантних, ініціативних особистостей для здійснення  ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

Волонтер пробації – фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

     Основним завданням волонтерів пробації є сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні нагляду за суб’єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи.  Взаємодіючи із сектором пробації, Ви допомагатимете особам (суб’єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно чи із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри їх відповідальності. Тобто, поміж відбуттям певного виду покарання, – ця особа з метою попередження скоєнню нею нового правопорушення отримуватиме комплекс заходів спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.

Кожен небайдужий та ініціативний, разом із нашим сектором зможе прийняти в цьому участь шляхом: допомоги в зборі, узагальненні та систематизації інформації, здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання суб’єктів пробації, проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи, надання консультативної допомоги, психологічної діагностики та корекції, проведенні виховних бесід, підвищенні освітнього рівня, залученні до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади, допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту, знаходженні сил «встати на ноги» щоб потім своїми діями та прикладом допомогти іншим, та багато іншого.

Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

Волонтер пробації під час здійснення своїх повноважень має право на:

       – безпечні і належні умови здійснення волонтерської діяльності, зокрема, отримання достовірної, точної та повної інформації про порядок та умови провадження волонтерської діяльності;

       – перебування на території і в приміщеннях підприємств, установ та організацій за дозволом їх керівників або уповноважених ними осіб;

       – участь у відвідуванні суб’єктів пробації за місцем їх роботи або навчання;

       – проведення зустрічей із суб’єктами пробації з метою здійснення заходів соціально-виховної роботи;

       – захист своїх прав відповідно до законодавства;

       – інші права, передбачені договором та законодавством.

Ми Вас чекаємо за адресою: м. Олевськ, вул.Привокзальна, 5 (ІІ поверх, каб.2) приміщення Управління праці та соціального захисту населення, тел. (04135) 2-40-26.

Залишити коментар

Перейти до вмісту