Розширення повноважень в.о. старости Інни Чорної

На черговій сесії Олевської міської ради обговорювали розширення повноважень в.о. старости с. Зольня, с. Ковалівка, с. Сердюки Інни Чорної.

Таке рішення було прийнято у зв’язку з відсутністю у селах Калинівка, Бацеве, Ліски, Майдан, Джерело та Сарнівка Олевської міської об’єднаної територіальної громади виконуючого обов’язки старости та нотаріуса.

Даним рішенням Інна Чорна уповноважена на вчинення нотаріальних дій, передбачених статтею 37 Закону України «Про нотаріат» в межах 9 населених пунктів: с. Зольня, с. Ковалівка, с. Сердюки, с. Калинівка, с. Бацеве, с. Ліски, с. Майдан, с. Джерело та с. Сарнівка. Втім, дане рішення діятиме до обрання  старост вказаних населених пунктів на перших виборах.