Відбулась олімпіада для випускників початкової школи

27 березня на базі Олевського відділу освіти, молоді та спорту відбулась олімпіада випускників початкових шкіл «Путівка в науку». Загалом участь у олімпіаді взяли 23 учні. Завдання були підготовлені у трьох дисциплінах: математика, українська мова та правознавство.

За результатами олімпіади призові місця здобули:

Українська мова

І місце – Олександра Гребенчук, учениця Олевської ЗОШ №3 (вчитель Аделя Шукель);

ІІ місце – Анастасія Туцька, учениця Лопатицької ЗОШ (вчитель Раїса Власюк);

ІІІ місце – Анна Петрова, учениця Олевської ЗОШ № 2 (вчитель Наталія Горпинич);

ІІІ місце – Олександра Хлань, учениця Біотехнічного ліцею “Радовель” (вчитель Галина Бобровник).

Математика

І місце – Тетяна Луговець, учениця Олевської ЗОШ №2 (вчитель Світлана Кузьмичова);

ІІ місце – Марина Яковчук, учениця Олевської ЗОШ №3 (вчитель Аделя Шукель);

ІІІ місце – Назар Лук’янчук, учень Новоозерянського НВК (вчитель Ірина Марчук).

Природознавство

І місце – Вікторія Мельникова, учениця Олевської гімназії (вчитель Тетяна Попович);

ІІ місце – Ілля Гергало, учень Кам’янської ЗОШ (вчитель Валентина Гергало);

ІІІ місце – Рустам Мариніч, учень Жубровицької ЗОШ (вчитель Тетяна Чурило).

По завершенню олімпіади начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Левченко нагородив переможців олімпіади грамотами та грошовими нагородами. Також подяки та грошові премії отримали всі учасники олімпіади.

Після нагородження дітей, відзначили подяками і вчителів, учні яких посіли призові місця.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.