Подяка від працівників культури

Відділ культури Олевської міської ради та заклади відповідної галузі висловлюють подяку народному депутату України Володимиру Арешонкову за допомогу в покращенні матеріально-технічної бази.

За останні місяці за його сприяння було придбано  4 радіомікрофони для Олевського міського будинку культури, світломузику для сільського клубу с. Перга, ноутбуки для Будинків культури сіл Тепениця, Замисловичi, Сарнiвка, Хмелiвка, Зубковичі, Калинівка та Кам’янка, музичну апаратуру для сільських клубів с. Майдан та с. Джерело, а також інтерактивну дошку для Олевської музичної школи.

“Нехай його доброта і щедрість повернуться сторицею, а ми, творчі колективи будинків культури, будемо продовжувати збагачувати культуру рідної громади з новими технічними можливостями”, – прокоментували працівники культури.