Олегу Казюку присвоєно почесне звання “Заслужений лікар України”

4 травня 2019 року вийшов Указ Президента України Петра Порошенка про відзначення державними нагородами України. За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм  Президентом було постановлено нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня, орденом За заслуги» І-ІІІ ступенів,  орденом Б. Хмельницького ІІІ ступеня, медаллю «За працю і звитягу» та ін. Також присвоєно почесні звання: «Народний артист України», «Народний архітектор України», «Заслужений вчитель України», «Заслужений лікар України», «Заслужений журналіст України» та ін.

Так, згідно Указу, почесне звання «Заслужений лікар України» було присвоєно головному лікарю комунальної установи «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради Олегу Казюку.

Олег Васильович працює в Олевській лікарні вже понад 25 років. З 2004р. по 4 жовтня 2017р. працював на посаді завідувача хірургічного відділення Олевської ЦЛ. З 2017 року по сьогодні працює головним лікарем КУ «Олевська центральна лікарня».

За успішну  працю протягом багатьох років, активну громадську позицію нагороджувався Почесними грамотами місцевих органів влади, обласної державної адміністрації і обласної ради. Нагороджений Почесною грамотою Управління охорони здоров’я Житомирської області, Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України, Почесною грамотою Кабінету Міністрів УРСР, грамотою від імені Асоціації хірургів Житомирської області як «Кращий хірург області 2017 року».

Олевська міська рада вітає Олега Васильовича ще з однією визначною нагородою.